Şehir içi Taşıma Fiyatları (2017)

1. Sizlere şeffaf bilgi verme adına bir fiyat tablosu çıkarmaya çalışalım Örneğin eviniz . 2+1 3+1 ve yahut 4+1 dairemi? bu durumlarda yapacağımız nakliyede fiyatları değiştirmektedir. Devamında evinizin alınacağı kat, Evinizin gideceği kat, ve evinizin kurulumu yapılacakmı ve yahut ambalajlı kalacağı, gibi unsurlarda fiyatları değiştirmektedir.

2. Bir örnek verelim Sizlere 1. kattan alınan 2+1 daire 5. Kata gidiyor ise ve Küçük ev eşyaları, kıyafetler, vs sizler tarafından Kolileme yapılacak ise. Diğer tüm Mobilya, beyaz eşyalar bizler tarafından ambalajlanacak ve montajı yapılacak ise Ortalama olarak 2017 Yılı için nakliye ücreti 750 TL aralığında Fiyatlandırma Yapılmıştır.

3. Bir diğer örnek ise eşyalarınız 2+1 daire için 5. Kattan alınıp 10. Kata veya daha' da yüksek katlara çıkması söz konusu ola bilir. Buna göre fiyatlar Minumum 900 TL olarak Bütçe ayıra bilirsiniz. Ancak bir çok yerde belirtmek zorunda kalıyoruz Sizlere en doğru fiyatlandırma yapa bilmemiz için Bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Bu Anlamda Müşterilerimiz İçin Nakliye fiyatları Danışma HATTIMIZDAN İletişime geçerek hızlı ve şeffaf Fiyat teklifi ala bilirsiniz.

4. Örneklerimize devam edecek olursak. Taşımacılık fiyatlarını değiştiren unsurlar arasında Bazı müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden Bahsedelim. Sizler yoğun iş temposundan, evinizin içerisindeki Kıyafetlerin, Süs eşyalarının, Mutfak gereçlerinin, Küçük ev aletlerinin kolileme, paketleme, ambalajlama, vs tüm bu işlemleri yapmaya zamanınız veya gerekli ambalaj malzemeleri temin etmenizde güçlük yaşaya bildiğinizi birçok kez görmekteyiz. Ve Biz bu konudada deneyimli ve Güvenilir Bayan elemanlarımız tarafından'da anahtar teslim hizmet vermekteyiz, Bu hizmette fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. NOT: (Bayan personellerimizin Paketleme konusunda titizliği ve hassasiyeti sizlerin beğenisini kazanacaktır)

5. Taşıma fiyatlarını değiştiren faktörlerden bir diğeri,Taşınacak olan eşyaların depolama yapılması ister bizim tarafımızdan depolanması ister sizin tarafınızdan depolanması Kullanılacak olan Malzeme çeşitlerinden, ve adedinden ötürü Evden eve nakliye ücretlerini etkilemektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Fiyatları Gaziantep (Örnekler İçerir)

Şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatları deneyimli firmalar ve uzman bir expertiz tarafından doğru incelenip analizi yapılarak fiyatlandırma yapılası gereken işlemdir. Bu güne kadar şehirler arası taşımacılıkta bir çok kurumun ve şahısların bir ilden bir diğer ile taşınmasını sağlamıştır. edindiğimiz tecrübemizden bahsedecek olursak İnsanların iller arası nakliyede, Bazen çok ciddi ücretler ödediğine, Bazen'de mağduriyetlerine şahit olmuşuzdur.

Firmamızın Türkiye'de en yoğun olarak çalışmış olduğu illerden örnek verelim. Mesela Gaziantep İstanbul, İstanbul Gaziantep arası Nakliyeden Sizlere bir ücretlendirme yapacaktır. (Örneğin) Gaziantep'te 1. Katta bulunan Doktor Hanımın eşyası, 2+1 daire. doktor hanım tüm küçük ev aletlerini ve kıyafetlerini Toplamış ve kolilemiş sayalım. Ve İstanbul'da Avrupa yakasında her hangi bir semte taşınacak. Ve orada eşyaları 4. Kata çıkacaktır. Doktor hanıma Bir expertiz personelimizi Gönderdik personelimiz yapmış olduğu analizde eşyalarının 2+1 daire olduğunu ve tüm küçük eşyaların toplandığını teyit etti. Bu durumda zehra hanımın Gaziantep'ten İstanbul'a evini taşımasının ücreti ( 2,800,00 ) Tl olarak belirlendi.

Yine Bir örnekten Bahsedelim. Savcı Bey Gaziantep'te 7. Katta Bulunan ve 3+1 Niteliğine sahip olan eşyalarının Burada Hiç bir şekilde kendisinin Hiç bir ev eşyasına dokunmak istemediğini Belirtti. Tüm küçük ev eşyalarının, kitaplarının, Kıyafetlerinin, Çalışma odasının, Mutfak eşyalarının, Mobilyalarının, vs tüm eşyalarının bizim tarafımızdan kolilenmesi, Yine bizim tarafımızdan sökülüp montajının yapılmasını talep etti. Ve İzmir'de 7. kata çıkarılarak Koliler ve özel eşyalar Hariç tamamının kurulup Montajlanmasını talep etmiştir. Bu takdirde Savcı Beye Gaziantep izmir arası nakliye ücreti (3,800,00 ) Tl olarak belirlendi.

Bir sağlıkçı Müşterimiz Evini Mersin'den Gaziantep'e nakliye yaptırmak istedi. Kendisi Tüm eşyalarını Paketlediğini Bizim Hiç bir şekilde ambalaj yapmamızın söz konusu olmadığını dile getirdi. evinin Mersin'de 13. Kattan alınıp Gaziantep'te 10. Kata çıkarılacağını beyan etti Bu takdirde Kendisine verdiğimiz Fiyat ise ücreti ( 2,800,00 ) Tl olarak belirlendi.

Bir diğer Müşterimiz olan Askeri personel 1. Ay öncesinden erken rezervasyon yaptırdı. İstanbul'dan Kahramanmaraş'a Evini taşıtmak istedi ve bizim ekonomik ev taşıtma sistemimizden faydalandı. Bizlere İstanbul'a Gelen araçlarınızla Benim eşyalarımı'da dönüşte Götürün dedi ve Günü esnek olduğunda en uygun araçlarımızla eşyalarının Taşınmasını sağladık ve kendisine İstanbul'dan Maraş'a Nakliye ücreti olarak ( 2,200,00 ) Tl olarak belirlendi.

Özetle İller arası evden eve taşımacılık ücretleri taşınacak olan evin niteliğine Göre, katlarına göre, Mesafesine ve yapılacak hizmete göre değiştiğini Şehirler arası nakliye ücretlerini sizlere önekte olduğu gibi göstermeye çalıştık. Bizim nakliye ücretlerinde sizlere belirtmek, veya sizlerin bize belirtmek isteyeceğiniz bir çok konu ola bilir 7/24 Şehirler arası Nakliye ücretleri DANIŞMANIMIZDAN Ücretsiz Bilgi ala bilirsiniz.