Evinizi evden eve nakliyat firmalarına sigortasız taşıtmayın!

Bir çok kişi evini taşıttıracağı zaman Sigortalı taşıma koşullarını konuşmaz ve bu konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmaz. Yuvamızda bir çok ev gereçlerini ister istemez bulundurmak zorunda kalıyoruz ve bunların bir çoğuna ciddi ücretler veriyoruz. Ancak Günü geldiğinde evinizin bir başka eve taşınması icap edebiliyor. Ve taşınma esnasında eşyalarım zarar Görecek mi? diye düşünmeden edemiyoruz.

Endişelerinizde haklı olduğunuzu sizlere söylememiz gerekmekte. Özellikle Şehirler arası evden eve taşımacılıkta eşyalarınız uzun yolculuk sebebiyle Trafik kazası gibi durumlarla karşılaşma olasılığı oldukça artmakta, ve bu gibi kazalar sonucunda ciddi hasarlar meydana gelmektedir.

Sigortalı Nakliye yaptırdığınız takdirde olası kaza durumunda Anlaşma yapılmış sigorta şirketi zarar gören eşyaların analizini yaparak maddi olarak mağdur olmanızı ortadan kaldırır. Ve bu sigorta poliçesi cüzzi miktarlarla Nakliye firmaları tarafından sigorta şirketinden hazırlatılıp Eşya sahiplerine teslim edilir. İsteğe göre 30.000 TL, 50.000TL, 100.000TL, hasar bedeli talep edilir.


Taşıma işleri bizim işimiz, sizin için sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.