Gaziantep Kiralık Evden Eve Nakliyat Asansörü

Gaziantep’te faaliyet gösteren firmamızda bir ile yirmi beşinci katlara kadar asansör kiralanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta oldukça talep edilen bu evden eve taşıma asansörü hem Gaziantep taşımacılık şirketlerine hem de farklı sektörlere saatlik günlük olarak ta kiralanmaktadır. Gaziantep'te mobilyacılar, parkeciler, inşaat sektör, kombi, petek, parke, izolasyon, alçıpen, kum v.b tüm ürünlerin kolaylıkla hangi katta olursa olsun çıkarılması sağlanmaktadır. Gaziantep e gelen yerli ve yabancı firmaların istekleri doğrultusunda gönderilmekte olup yapılacak işin zaman ve mesafesine göre katlarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Gaziantep asansör kiralama ücretleri katlara göre değişmektedir.

Örneğin; siz veya mobilya aldığınız firma mobilyaları 10. kata çıkarmak için bizden talepte bulundunuz: bu işlem yaklaşık olarak bir saat gibi sürede biteceğinden asansör kiralama ücreti sizlere 200 TL olarak yansıma yapacaktır.

Bir diğer örnekte ise; inşaat sektöründen bir tır malzeme geldiğini ve bu malzemelerin 12 katlı bir bloğun her katına dağılacağını hesap ederek fiyatlandırma yapmak gerekirse burada saatlik ücret devreye girer. Gün boyu çalışılacağından saatlik olarak 120 tl den hesaplanır.

Firmamızda bulunan Gaziantep in en büyük evden eve asansörü sayesinde istenilen katlara mesafelere güvenle eşyalarınız taşınmaktadır. Kiralık asansör hizmetleri için 7/24 müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Ev taşımayı Sistemli Taşımacılığa bırakın, yeni evinizin keyfini sürün.