Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Fiyatları ve Nakliyat Ücretleri

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi evden eve taşımacılıkta 8,008 ₺ ila 16,922 ₺ aralıklarında değişkenlik göstermektedir. Eğer 2. kattan 5. kata 2+1 daire taşınacak ise ortalama fiyatlar 12,179 ₺ olarak belirlenebilir, Ancak net rakamları bizi arayarak öğrenin.

Gaziantep Şehir İçi Taşımacılık Fiyatları »


Gaziantep - İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları »


Gaziantep ile Tüm Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları »


Gaziantep Şehir İçi Taşımacılık Fiyatları


Gaziantep’te 1+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?


Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 1+1 ev taşıma fiyatı 6,945 ₺ ila 8,809 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 8,008 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 2+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 2+1 ev taşıma fiyatı 9,563 ₺ ila 11,688 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 10,625 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 3+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 3+1 ev taşıma fiyatı 12,179 ₺ ila 14,305 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 13,242 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 4+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 4+1 ev taşıma fiyatı 14,796 ₺ ila 16,922 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 15,859 ₺ olarak belirlenebilir.

Uyarı: Şehitkâmil ve Şahinbey ilçelerinin dâhil olduğu Gaziantep şehir içi ev taşıma fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifeleri 17.06.2024 tarihinde hesaplanmıştır. Aşağıdaki değişkenlere göre kesin fiyat çıkarılacaktır.

Taşınmayı nasıl daha ucuza getirebilirim?

Bulunduğunuz evden başka bir eve taşınmak istiyorsunuz ve bunu yaparken de çok para harcamak istemiyorsunuz. İşte tam size göre ipuçları.

Fazla eşyalarınızdan kurtulun: Evinizden taşınırken tasarruf etmenin en kolay yolu gereksiz eşyalardan kurtulmaktır. Gereksiz eşyalardan kurtulmak için oda oda plan yapın. Sizin için gereksiz ancak kullanılabilir durumdaki mobilya, kıyafet ve süs eşyaları bağışlayın. Kullanmayacağınız bazı eşyaları da satmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar fazla ağırlıklardan kurtulmanızın, nakliyesi yapılacak verimsiz ürünleri taşımanızın önüne geçecektir.

Ücretsiz karton koliler ve sarf malzemeleri bulun: Taşınma maliyetlerini azaltmanın bir diğer yolu da mağazalardan, büyük zincir mağazalardan, marketlerden, geri dönüşüm teslim noktalarından ve ofis binalarından ücretsiz olarak taşınan kutuları ve malzemeleri aramaktır. Ücretsiz taşıma kutuları bulma konusunda daha fazla tavsiye için burayı kontrol edin.

Eşyalarınızı Kendiniz toplayın: Bu yorucu tavsiyeye uyduğunuzda eşyalarınızı kendinizi toplayarak ne kadar tasarruf edebileceğinize şaşıracaksınız. Birçok profesyonel nakliyatçı bir çok çeşit paketleme yardımı sunsa da, hizmet ucuza gelmiyor. Paketlemede paradan tasarruf etmek için, kendinizi toparlamanızı veya yardımcı olmaları için arkadaşlarınızdan yardım istemeyi düşünebilirsiniz.

Erken rezervasyon: Taşınma gününüzden 15 – 20 gün önceden taşınma randevusu almak evden eve nakliyat fiyatlarını %20’ye kadar ucuzlatır. Araç programları yapılırken bize kolaylık sağlar. Bu da fiyatın azalmasını sağlayacaktır.

Daha ucuz bir taşıma tarihi seçin: Yaz aylarında daha fazla insanın taşındığını unutmayın. Bunun yerine, taşınacağınız zaman çok önemli değilse maliyetlerden tasarruf etmek için sonbahardan kışa geçişi tercih edin. Birçok firma bu kış mevsimde iş talebinin en düşük olması nedeniyle taşınma fiyatlarını düşürme yoluna giderler. Şahsen Sistemli Taşımacılık olarak biz de böyle yapıyoruz. Ayrıca, bayram öncelerinde, tayin dönemlerinde ve yaz ortasında taşınmaktan kaçının.

Evden eve taşımacılık fiyatları neye göre belirlenir?
  1. Evinizi alacağımız kat ile evinizin gideceği kat yüksekliğine
  2. Eşyalarınız taşınırken evden eve taşıma asansörü kullanıp kullanmayacağımıza
  3. Eşyalarınızın miktarına ki bu taşınma maliyetini etkileyen en temel etkenlerden biridir
  4. Taşıdığımız evdeki eşyaları kimin kuracağına
  5. Eşyalarınızın ne kadarının ambalaj gerektirdiğine
  6. Nakliyesi yapılacak iki nokta arasındaki mesafeye
  7. Nakliye aracının sadece size mi tahsis edileceğine
  8. Taşınmanın ne zaman yapılacağına
  9. Eşyalarınızın nereden alınıp nereye götürüleceğine
  10. Eşyalarınızı kimin toplayacağına

Gaziantep - İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları


Gaziantep İstanbul arası 1+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 1+1 ev taşıma fiyatı 21,021 ₺ ila 26,648 ₺arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 24,225 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 2+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 2+1 ev taşıma fiyatı 28,837 ₺ ila 35,245 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 32,041 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 3+1 evden eve nakliye fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 3+1 ev taşıma fiyatı 36,653 ₺ ila 43,061 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 39,857 ₺ olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 4+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 4+1 ev taşıma fiyatı 44,469 ₺ ila 50,877 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 47,673 ₺ olarak belirlenebilir.

Uyarı: Gaziantep - İstanbul Şehirler Arası taşımacılık fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifesi fikir vermesi amacıyla yazılmıştır. 17.06.2024 tarihinde hesaplanmıştır. Kesin fiyat için lütfen arayınız.

Gaziantep'ten Türkiye'nin diğer illerine olan nakliyat fiyatlarını Fiyat listemize bakarak öğrenebilirsiniz.


Taşıma işleri bizim işimiz, sizin için sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.