SİSTEMLİ TAŞIMACILIK

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Fiyatları ve Nakliyat Ücretleri

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi evden eve taşımacılıkta 1000 TL ila 3500 TL aralıklarında değişkenlik göstermektedir. Eğer 2. kattan 5. kata 2+1 daire taşınacak ise ortalama fiyatlar 2100 TL olarak belirlenebilir, Ancak net rakamları bizi arayarak öğrenin.

Gaziantep şehir içi taşımacılık fiyatları »

Gaziantep şehirlerarası nakliyat fiyatları »

Şehirlerarası fiyat tarifesi »

Gaziantep Şehir içi Taşımacılık Fiyatları

Gaziantep’te 1+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 1+1 ev taşıma fiyatı 1000 TL ila 1400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 1200 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 2+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 2+1 ev taşıma fiyatı 1500 TL ila 2400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 1950 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 3+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 3+1 ev taşıma fiyatı 1800 TL ila 2500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 2250 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep’te 4+1 evden eve taşımacılık fiyatı ne kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık fiyatları şehir içi 4+1 ev taşıma fiyatı 2500 TL ila 3500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 3000 TL olarak belirlenebilir.

Uyarı: Şehitkâmil ve Şahinbey ilçelerinin dâhil olduğu Gaziantep şehir içi ev taşıma fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifeleri 21.05.2022 tarihinde hesaplanmıştır. Aşağıdaki değişkenlere göre kesin fiyat çıkarılacaktır.

Taşınmayı nasıl daha ucuza getirebilirim?

Bulunduğunuz evden başka bir eve taşınmak istiyorsunuz ve bunu yaparken de çok para harcamak istemiyorsunuz. İşte tam size göre ipuçları.

Fazla eşyalarınızdan kurtulun: Evinizden taşınırken tasarruf etmenin en kolay yolu gereksiz eşyalardan kurtulmaktır. Gereksiz eşyalardan kurtulmak için oda oda plan yapın. Sizin için gereksiz ancak kullanılabilir durumdaki mobilya, kıyafet ve süs eşyaları bağışlayın. Kullanmayacağınız bazı eşyaları da satmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar fazla ağırlıklardan kurtulmanızın, nakliyesi yapılacak verimsiz ürünleri taşımanızın önüne geçecektir.

Ücretsiz karton koliler ve sarf malzemeleri bulun: Taşınma maliyetlerini azaltmanın bir diğer yolu da mağazalardan, büyük zincir mağazalardan, marketlerden, geri dönüşüm teslim noktalarından ve ofis binalarından ücretsiz olarak taşınan kutuları ve malzemeleri aramaktır. Ücretsiz taşıma kutuları bulma konusunda daha fazla tavsiye için burayı kontrol edin.

Eşyalarınızı Kendiniz toplayın: Bu yorucu tavsiyeye uyduğunuzda eşyalarınızı kendinizi toplayarak ne kadar tasarruf edebileceğinize şaşıracaksınız. Birçok profesyonel nakliyatçı bir çok çeşit paketleme yardımı sunsa da, hizmet ucuza gelmiyor. Paketlemede paradan tasarruf etmek için, kendinizi toparlamanızı veya yardımcı olmaları için arkadaşlarınızdan yardım istemeyi düşünebilirsiniz.

Erken rezervasyon: Taşınma gününüzden 15 – 20 gün önceden taşınma randevusu almak evden eve nakliyat fiyatlarını %20’ye kadar ucuzlatır. Araç programları yapılırken bize kolaylık sağlar. Bu da fiyatın azalmasını sağlayacaktır.

Daha ucuz bir taşıma tarihi seçin: Yaz aylarında daha fazla insanın taşındığını unutmayın. Bunun yerine, taşınacağınız zaman çok önemli değilse maliyetlerden tasarruf etmek için sonbahardan kışa geçişi tercih edin. Birçok firma bu kış mevsimde iş talebinin en düşük olması nedeniyle taşınma fiyatlarını düşürme yoluna giderler. Şahsen Sistemli Taşımacılık olarak biz de böyle yapıyoruz. Ayrıca, bayram öncelerinde, tayin dönemlerinde ve yaz ortasında taşınmaktan kaçının.

Evden eve taşımacılık fiyatları neye göre belirlenir?
  1. Evinizi alacağımız kat ile evinizin gideceği kat yüksekliğine
  2. Eşyalarınız taşınırken evden eve taşıma asansörü kullanıp kullanmayacağımıza
  3. Eşyalarınızın miktarına ki bu taşınma maliyetini etkileyen en temel etkenlerden biridir
  4. Taşıdığımız evdeki eşyaları kimin kuracağına
  5. Eşyalarınızın ne kadarının ambalaj gerektirdiğine
  6. Nakliyesi yapılacak iki nokta arasındaki mesafeye
  7. Nakliye aracının sadece size mi tahsis edileceğine
  8. Taşınmanın ne zaman yapılacağına
  9. Eşyalarınızın nereden alınıp nereye götürüleceğine
  10. Eşyalarınızı kimin toplayacağına

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Gaziantep İstanbul arası 1+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 1+1 ev taşıma fiyatı 4500 TL ila 5500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 5000 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 2+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 2+1 ev taşıma fiyatı 5000 TL ila 6500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 6250 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 3+1 evden eve nakliye fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 3+1 ev taşıma fiyatı 7000 TL ila 10.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 8500 TL olarak belirlenebilir.

Gaziantep İstanbul arası 4+1 evden eve nakliyat fiyatı ne kadar?

Gaziantep İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarasında 4+1 ev taşıma fiyatı 8500 TL ila 11.500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değer ortalama fiyat olarak 10.000 TL olarak belirlenebilir.

Uyarı: Gaziantep - İstanbul Şehirler Arası taşımacılık fiyatları hakkındaki bu fiyat tarifesi fikir vermesi amacıyla yazılmıştır. 21.05.2022 tarihinde hesaplanmıştır. Kesin fiyat için lütfen arayınız.

Gaziantep'ten Türkiye'nin diğer illerine olan nakliyat fiyatlarını Fiyat listemize bakarak öğrenebilirsiniz.