Sistemli Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Şirketimizi tanıtmadan önce, hikayemizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Gaziantep'te evden eve taşımacılık sektörüne katılmamızın ilham kaynağı, babamızdan geldi.

1980'lerde Gaziantep'te taşımacılık ve nakliyat ender görülen bir sektördü. Bu dönemde, Gaziantep ve çevre illere birçok ürün ve gıda nakliyesi yaparak nakliye deneyimimizi geliştirdik. 2000'lerin başlarında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunarak sektörde adım attık.

Müşteri potansiyelimiz hızla arttı ve Türkiye'nin dört bir yanındaki nakliye bağlantılarımız sayesinde araç sayımızın yetersiz kaldığını fark ettik. Ancak o yıllarda internet kullanımı yaygın değildi ve nakliyat firmaları azdı, bu nedenle iş potansiyelimiz sürekli büyüdü ve yatırımlar yapma ihtiyacı doğdu. Araç filomuzu genişleterek, kurumsal bir nakliye firması olma yolunda ilerledik.

Kurumsal kimliği yakalamak için çeşitli resmi belgelere ihtiyaç duyuyorduk, bunlardan biri Ulaştırma Bakanlığı tarafından onaylanan K3 Yetki Belgesi ve diğer yöneticilik belgeleriydi. Tüm bu belgelerle Gaziantep evden eve taşımacılık şirketi olma hakkını elde ettik.

Bu dönemde kazandığımız deneyimle, müşteri memnuniyetinin her zaman önceliğimiz olduğunu biliyorduk. İnsanlar interneti kullanmadıkları için, nakliyat firması seçiminde genellikle aileleri veya arkadaşlarıyla paylaştıkları deneyimlere güvenirlerdi. Biz de bu referanslar üzerinden müşterilerimizle iletişim kuruyorduk. Ancak zamanla, insanların interneti kullanarak nakliyat firmalarını araştırmaya başladığını gözlemledik.

Şehirlerarası taşımacılıktaki artan müşteri sayımız, şehir içi evden eve taşımacılık yapma kararı almamıza yol açtı. Ayrıca, müşterilerimizin bu yönde talepleriyle karşılaştık. Örneğin, bir öğretmenin eşyalarını Bolu'dan Gaziantep'e getirdikten sonra, daha sonra evini bir sokak öteye taşımak istedi ve bu işi yalnızca bizden yapmamızı talep etti. Bu tür örnekler, Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık hizmetlerine yönlendik.

Şehir içi evden eve taşımacılık şirketi olmanın, işimize yeni malzemeler eklememizi gerektirdiğini gördük. Yurtdışındaki asansörlü taşımacılık sistemleri üreten firmalarla iletişime geçerek şirketimize modern asansörler sağladık. Böylece şehir içi evden eve taşımacılıkta daha modern bir eşya taşıma sistemi uygulamaya başladık. 2024 yılında da hizmetlerimizi en üst düzeyde sunma çabamızı sürdürerek, size en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Osman Günaslan


Taşıma işleri bizim işimiz, sizin için sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.