Evden Eve Taşımada Paketleme Nasıl Yapılır?

Paketleme Videoları ListesiKardolap ve gardırop paketleme


Buzdolabı paketleme


Yatak odası paketleme


Oturma grubu ve koltuk paketleme


Paketleme nasıl yapılır?

Sizler tarafından yapılacak olan paketleme.Paketlemede her hangi bir yerden koli temin ederek . Kırılacak Bardak, tabak, cam vs, Gibi kolilere koymadan önce pıt pıt veyahut Şeffaf Kağıtlarla sarmalısınız. Unutmayın? Kolilere ambalajı yapılmadan konulan hassas eşyalarınız Mutlaka zarar görecektir. Yaptığınız Her kolileme sonrasında Mutlaka Hassas olan kolilerin üzerlerine DİKKAT?, KIRILACAK?, Vs Etiketler veya Yazı yazmalısınız.

KIYAFETLER: Kıyafetleriniz İçin Ambalaj ürünü olarak Evde bulunan Valiz, Hurç, Dayanıklı torba Gibi basit ama etkili olan şeyleri kullana bilirsiniz. Hem zaman açısından Hem de ekonomi açısından sizlere faydalı olacaktır. Ayrıca Askılı Kıyafetleriniz için Her Hangi bir şey Yapmanıza Gerek yoktur Hemen hemen Tüm nakliye firmalarında elbise askılığı bulunmaktadır.

SIVI GIDALAR: Burayı Dikkatlice okuyun! Bir çok evini taşıyan kişilerde Eşya toplarken kendi eşyalarına zarar verdiği görülmekte. Bunların başlıca sebebi Kolilerin içerisine Sıvı olan, yağ,deterjan,içecek, vs gibi akışkan maddeleri koymalarıdır. bir çoğunun Kapakları daha önceden açıldığından sızma yapıp hem bulunduğu koliye, hem de başka kolilere zarar verdiği görülmekte. Sıvı olan eşyalarınız Mümkün olduğu kadar evinizde bulunan Kova ve bunun benzeri ürünlerin içine koyulması ve mutlaka Taşıyacak olan personellerin onun sıvı olduğunu görmelerini sağlanmalıdır.

Firmalar tarafından Paketleme. Evden eve taşımacılık şirketlerinin Neleri paketlediği ve nasıl paketlediğini kısaca anlatalım. Kar dolap Uzman mobilyacı personel tarafından sökülüp her bir vidası ve bağlantı yerleri kaybolmayacak bir şekilde muhafaza edilir. Sonrasında Kar dolap parçaları teker teker Patpat, veya Kalın ambalaj kağıtlarıyla sarılır. Her hangi bir çizilme, kirlen me ve deforme olmaya karşı önlemi alınır.

Oturma Gurupları. Önce sitrejlenerek sonrasında Pat patlanarak Kirlenme, Yırtılma, ıslanma, Gibi olası hasarların oluşması engellenir.

Beyaz eşyalar. Bulundukları yerlerdeki bağlantıları sökülür. ve parçaları muhafaza edilir. Hortum ve kabloları kopma ve çatlamaya karşı sarılır. Ambalajlanarak Muhafaza edilir.


Taşıma işleri bizim işimiz, sizin için sorunsuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.